Ženy otevřených srdcí

TERAPIE

Ženy otevřených srdcí

Odhal s námi vše, co se uvnitř Tebe skrývá

Logo - Ženy otevřených srdcí

Terapie "Lehánky"

Lucie Pelíšek a Marie Hájková

Terapie „Lehánky“ je naše jedinečná metoda využívající práci ve společném energetickém poli nás dvou a Tebe. Marie pro Tebe v průběhu našeho společného ležení stáhne informace z Tvého záznamu duše a Lucie energeticky opečuje a udrží bezpečný prostor pro vše, co mám být pochopeno, přijato a odevzdáno.

společné terapie dočasně pozastaveny

Ženy otevřených srdcí

S čím Ti Terapie „Lehánky“ může pomoci?

Naučíš se zklidnit své tělo, ducha i duši, abys slyšela a vnímala.
Pomůže Ti odpoutat mysl od věcí každodenního dne.
Zjistíš, že dokážeš odpočívat v tichu.
Uvědomíš si, jaké to je být sama se sebou.
Objevíš své další nutné kroky v realitě, abys šla směrem k sobě.
Prožiješ energetické lázně v každičké Tvé buňce.
Poznáš své opravdové JÁ.

Jak to bude probíhat?

Vybereš si termín a čas online setkání. Tato setkání probíhají jako videohovor přes Messenger, Whatsapp, Skype či jiné poskytovatele dle vzájemné domluvy. Ve stanovený čas se s Tebou spojíme a společně si poležíme v láskyplném energetickém kruhu.

Ženy otevřených srdcí

nejčastější dotazy

Ženy otevřených srdcí

Pro koho je terapie vhodná?

Tento přístup je vhodný každého, kdo je připravený a ochotný poznat sám sebe a objevit svou vnitřní pravdu.

Ženy otevřených srdcí

Pro koho není terapie vhodná?

Toto terapeutické sezení nenahrazuje zdravotní služby v režimu zdravotnického práva (psychoterapie, psychiatrická péče). Naše služby tedy NEJSOU vhodné pro velmi labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.

Ženy otevřených srdcí

Kolik setkání je nutných k tomu, aby byly vidět výsledky?

První výsledky uvidíš již po prvním setkání. Pokud práci na sobě myslíš ale vážně, doporučujeme dlouhodobější spolupráci.

Ženy otevřených srdcí

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtujeme a peníze za něj nevracíme. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, nás co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkujeme, že si vážíš našeho i Tvého času.

Ženy otevřených srdcí

Jakým způsobem za setkání zaplatíš?

Jakmile si zvolíš termín a čas terapie, přijde ti e-mailem faktura k uhrazení. Fakturu je nutné uhradit před domluveným setkáním.

Polež si s námi v energetických lázních

Lucie Pelíšek

Lucie Pelíšek

Nositelka světla

Mými dary jsou bezpodmínečná láska, komunikace a moudrost. Mými schopnostmi jsou absolutní přijetí, vytvoření prostoru bezpečí a respekt k Tvé jedinečnosti. Posvítím Ti na cestu v době temna, abys opět nalezla sebe samu, a postavila se do své síly. Pohladím Tvou duši, opečuji Tvé tělo a pomohu Ti zářit.

Ženy otevřených srdcí - propojovací
Marie Hájková

Marie Hájková

Intuitivní analytik duše

Mými dary jsou moudrost, síla, komunikace a laskavost. Mými schopnostmi jsou jasnozřivá intuice, hluboké vhledy a vnímání souvislostí. Předám Ti informace tak, aby měly co největší výpovědní hodnotu pro Tvůj reálný život. Pozvu Tě na místo, kde se dějí zázraky, které netvořím já, ale Ty.

Ženy otevřených srdcí
Ženy otevřených srdcí

Těšíme se na Tebe

Lucka a Maruška

cena za setkání

Ženy otevřených srdcí

5.000 Kč / 90min.

Zvýhodněný balíček: 13.500Kč / 3x 90min.

Co o nás říkají naše klientky

Ženy otevřených srdcí

Jemně mě vedla k novým vhledům a porozumění sama sobě

„Lucku jsem oslovila s dilematem, které se mi nedaří už dlouhou dobu rozlousknout. Velmi jemně mě vedla k novým vhledům a porozumění sama sobě. Po schůzce, i když byla online, jsem byla nabitá energií a odcházela s dalším střípkem do mojí hádanky. Moc se těším na další setkání a posun zase o kousek dál.„

Iva

V dobrém slova smyslu nakopne

„Mé setkání s Marií bylo úžasné. Cítila jsem, že to bude super, ale že to bude naprostá bomba, jsem nečekala. Marie má velmi příjemnou energii, která podpoří, uklidní a v dobrém slova smyslu nakopne. Ohromil mě respektující přístup a široký záběr schopností. Techniky, které používá, jsou velmi účinné a přitom jednoduché. “

Tereza