Ženy otevřených srdcí

TERAPIE

Ženy otevřených srdcí

Odhal s námi vše, co se uvnitř Tebe skrývá

Logo - Ženy otevřených srdcí

Léčivá osobní vizualizace

Lucie Pelíšek a Marie Hájková

Léčivá osobní vizualizace je naše jedinečná metoda využívající dary našich duší. Marie pro vytvoření osobní vizualizace stáhne aktuální poselství Tvé duše a Lucie pro Tebe připraví léčivou vizualizaci, kterou Tvá duše potřebuje k prvním krokům vpřed v realitě.

Ženy otevřených srdcí

S čím Ti Léčivá vizualizace může pomoci?

Přinese Ti nové informace, uvědomění a potvrzení Tvých pocitů.
Dodá ti nový impulz k životní změně.
Pomůže Ti zprostředkovat setkání s Tvou podstatou.
Setkáš se s laskavým Tvým moudrým Vyšším Já.
Začneš tvořit a podnikat kroky v realitě v souladu se svou duší.

Jak to bude probíhat?

Do objednávky vyplň jméno, příjmení, datum narození a Tvůj e-mail. Po odeslání objednávky Ti dorazí faktura k uhrazení. Po uhrazení faktury Ti do 14 dnů dorazí e-mailem léčivá osobní vizualizace ve formátu mp3.

Tvoř svůj život v souladu se svou duší

Lucie Pelíšek

Lucie Pelíšek

Nositelka světla

Mými dary jsou bezpodmínečná láska, komunikace a moudrost. Mými schopnostmi jsou absolutní přijetí, vytvoření prostoru bezpečí a respekt k Tvé jedinečnosti. Posvítím Ti na cestu v době temna, abys opět nalezla sebe samu, a postavila se do své síly. Pohladím Tvou duši, opečuji Tvé tělo a pomohu Ti zářit.

Ženy otevřených srdcí - propojovací
Marie Hájková

Marie Hájková

Intuitivní analytik duše

Mými dary jsou moudrost, síla, komunikace a laskavost. Mými schopnostmi jsou jasnozřivá intuice, hluboké vhledy a vnímání souvislostí. Předám Ti informace tak, aby měly co největší výpovědní hodnotu pro Tvůj reálný život. Pozvu Tě na místo, kde se dějí zázraky, které netvořím já, ale Ty.

Ženy otevřených srdcí
Ženy otevřených srdcí

Těšíme se na Tebe

Lucka a Maruška

ukázka vizualizace

cena za léčivou vizualizaci

Ženy otevřených srdcí

3.500 Kč

Do zprávy vyplň datum narození, abychom mohly načíst poselství Tvé duše, které je nutné pro přípravu osobní léčivé vizualizace.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.

Co o nás říkají naše klientky

Ženy otevřených srdcí

Jemně mě vedla k novým vhledům a porozumění sama sobě

„Lucku jsem oslovila s dilematem, které se mi nedaří už dlouhou dobu rozlousknout. Velmi jemně mě vedla k novým vhledům a porozumění sama sobě. Po schůzce, i když byla online, jsem byla nabitá energií a odcházela s dalším střípkem do mojí hádanky. Moc se těším na další setkání a posun zase o kousek dál.„

Iva

V dobrém slova smyslu nakopne

„Mé setkání s Marií bylo úžasné. Cítila jsem, že to bude super, ale že to bude naprostá bomba, jsem nečekala. Marie má velmi příjemnou energii, která podpoří, uklidní a v dobrém slova smyslu nakopne. Ohromil mě respektující přístup a široký záběr schopností. Techniky, které používá, jsou velmi účinné a přitom jednoduché. “

Tereza